Znajdziesz nas

  Wilkowa Chata   Magdalena Czapnik

  ul. Łysogórska 15, Wilków, 26-010 Bodzentyn  607-954-200 (najlepiej sms)  wilkowachata76@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty, możesz skontaktować się z nami za pomocą specjalnego formularza kontaktowego lub napisać do nas e-maila.

Formularz kontaktowy


    Wysyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu uzyskania informacji o naszej ofercie.*

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Wilkowa Chata" Magdalena Czapnik z siedzibą w Wilkowie (adres: ul. Łysogórska 15, 26-010 Wilków) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) w celach realizacji usług obejmujące przesyłanie informacji drogą mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez "Wilkowa Chata" Magdalena Czapnik z siedzibą w Wilkowie zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. W każdej chwili masz prawo do uzyskania informacji o treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt: telefoniczny, pod numerem +48607954200, w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej: wilkowachata76@gmail.com. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.